Advert
Advert
Advert
Advert
Döviz Kurları
 • Bist : 103.408
 • Altın : 230,19
 • Dolar : 5,4716
 • Euro : 6,2173
Manisa Hava Durumu
Çok Bulutlu Sıcaklık : 3°C / 0°C Durum : Çok Bulutlu
Bu haber 13 Temmuz 2015 12:59:24 Tarihinde eklenmiştir. 2616 Defa Okundu.

SAVAŞ; “CENGİZ ERGÜN’DE KİM OLUYOR”

Manisa Büyük Şehir Belediyesinin İş Makineleri özel işler için mi alındı?

SAVAŞ; “CENGİZ ERGÜN’DE KİM OLUYOR”

Manisa Büyük Şehir Belediyesinin hizmet için satın alındığı düşünülen is makineleri belediye meclis üyelerinin özel islerinde gün boyu çalıştırıyor.

Manisa Büyük Şehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün tarafından alımı yapılan iş makineleri Selendi ilçesinde zahireci Şaban Y.’ın buğdaylarını yüklemede kullanılıyor.  Gün boyu buğday yüklemesinde kullanılan iş makinesi asli görevi olan islerden başka her yerde kullanılıyor. Selendi Belediye Başkanlığı toplantı Salonunda Belediye ve Büyük Şehir Belediyesi Personellerinin tamamının katılımı ile gerçekleştirilen toplantıda Belediye Başkanı Nurullah Savaş; “Büyük Şehir Belediyesine ve Selendi Belediyesine alınan personeller olarak, sizler ne ilçe teşkilatına, ne büyükşehir belediyesine, nede Cengiz Ergün’e bağlısınız. Selendi’de sizleri işe ben aldım. Burada hâkimiyette idarede benim Cengiz Ergün’ü de tanımam, siyaseti de tanımam” dediği öğrenilirken. Hizmet talebinde bulunan muhtarlara ise hitap şekli ve konuşması da çok farklı olduğu belirtiliyor.

İlçeye bağlı mahalle Muhtarları iş makinesi talebinde bulunuyor.  İlçe Belediye Başkanı Nurullah Savaş tarafından şuan is makineleri farklı bölgelerde çalışıyor sıra size geldiğimi iş makinesini sizin bölgenize göndereceğiz diyerek yapılması gerekli yollarda çalışma yapılmıyor. Fakat Buğdayların yüklenmesi için bir gün meclis üyesinin emrine Büyük şehir belediyesinin iş makineleri tahsis ediliyor.

 Manisa büyük şehir belediye başkanı Cengiz Ergün büyük Şehir Araçlarını özel islere kiralama yapılabilir diye bir meclis kararımı çıkardı.  Çıkardı ise bundan vatandaşların neden haberi yok. İşini yaptırmak için muhtarlar olarak ücret ödemeye de hazır olduklarını belirtiyorlar. (K.K.)

 

Etiketler

Yorum Yap

Toplam 0 Kez yorumlandı.
Advert
Advert
Advert

Çok Okunanlar

Son Yorumlananlar

  Advert

  Arşiv Arama

  HAVA DURUMU
  Gün
  Bugün
  Sıcaklık
  3°C / 0°C
  Durum
  Çok Bulutlu
  Sıra Takım O G M B Av Puan
  Advert

  Anket

  Tümü